logo tf.jpg

EIXERCICI 2017-2018

 

             NOMITATS OBRA JUVENIL

 

A LA MILLOR REPRESENTACIO

 

STA. MARIA MICAELA – MARTI L’HUMÀJUV-MICAELA 011-GRUPO

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINAJUV-FRA 009-GRUPO

SAGUNT – SANT ANTONI

JESUS – SANT FRANCESC DE BORJAJUV-JESUS SANT 007-GRUPO

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMERIMG_4616 RUBEN GRUPO

 

MILLOR ACTOR

 

JESUS PUIG I GOMEZIMG_4619-RUBEN JOSE

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

ADRIÀ NICOLAU I ALBERTJUV-FRA 003-CARLES

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

DAVIT LOPEZ I MARTINEZIMG_4620-RUBEN RAFA

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

 

MILLOR ACTRIU

 

DOLÇETA COLLADO I CARBONELLIMG_4618-RUBEN CRIS

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

SONIA NOYA I HERNANDEZJUV-JESUS SANT 003-SOR CONCHI

JESUS – SANT FRANCESC DE BORJA

CARLA FERRUS I BAYARRJUV-FRA 006-CARMELAI

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

 

 

 

                          MILLOR ACTOR REPARTIMENT

 

ALBERT ALMONACID VALDEBENITOIMG_4622-RUBEN JUAN

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

ALVAR CERVERA I MÑOZJUV-FRA 007-PEP

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

IGNACI MARCO I LOPEZJUV-MICAELA 010-CAMBRER

STA. MARIA MICAELA – MARTI  L’HUMÀ

 

MILLOR ACTRIU REPARTIMENT

 

MARIA SOTOS I RUBIOJUV-JESUS SANT 004-ENCARNI

JESUS – SANT FRANCESC DE BORJA

CLAUDIA AUSINA I SOLERIMG_4623-RUBEN M ANGELES

RUBEN DARIO FRA LLUIS COLOMER

MARTA MARCO I LOPEZJUV-MICAELA 008-MARTA

SRA. MARIA MICAELA – MARTI  L’HUMÀ

 

 

MILLOR DIRECCIO

 

GASPAR ZAMORA I ALBARRACINIMG_4617-RUBEN DIRECTOR

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

JOSEP SAIZ I MARTIN

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

ANA CALERO I MORAJUV-JESUS SANT 001-DIRECTORES

JESUS – SANT FRANCESC DE BORJA

 

 

MILLOR MONTAGE

 

FRA JACINT RODRIGUEZ – PINTOR CORTINA

JESUS – SANT FRANCESC DE BORJA

RUBEN DARIO – FRA LLUIS COLOMER

 

 

MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA

 

SAGUNT – SANT ANTONI

JESUS – SANT FRANCESC DE BORJA

SANTA MARIA MICAELA – MARTI L’HUMÀ

 

© TeatreFaller.com    Joan Antoni Jurado i García