Voste està aci::

Premiats 2017

Actrius

Actors

Directors

Comissions

Buscar:

General:

Inici

Contacte

Informacio llegal

ACTOR MORA- AVINGUDA CONSTUTUCIO

ANY I PREMI   2005 PRIMER, MILLOR REPRESENTACIO OBRA LLARGA
2006 TERCER PREMI OBRA CURTA SELECTIVA
2007 PRIMER PREMI OBRA LLARGA
2008 QUART PREMI OBRA LLARGA
2008 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA LLARGA
2013 QUINT PREMI OBRA LLARGA
2014 SEGON PREMI OBRA CURTA B  

ALACANT

ANY I PREMI   2002 QUINT, CURTA SELECTIVA
2002 MILLOR MONTAGE, CURTA SELECTIVA
2003 QUINT, OBRA CURTA
2007 PRIMER PREMI MILLOR MONTAGE, OBRA CURTA (Ex aequo junt a Conserva-Berenguer Mallol)  

ARCHIDUC CARLES-MUSIC GOMIS

ANY I PREMI   2008 SEGON PREMI OBRA CURTA B
2010 TERCER PREMI OBRA CURTA A
2012 TERCER PREMI OBRA CURTA A
2013 TERCER PREMI OBRA LLARGA
2013 TERCER PREMI OBRA CURTA A
2015 SEGON PREMI OBRA CURTA B
2016 QUART PREMI OBRA CURTA A
2016 SEGON PREMI OBRA CURTA B
2017 PRIMER PREMI OBRA LLARGA 

ARQUEBISBE OLAECHEA- SANT MARCELI

ANY I PREMI   2002 SEGON PREMI, OBRA CURTA
2004 PRIMER PREMI MILLOR MONTAGE OBRA LLARGA
2005 QUART PREMI, OBRA CURTA
2005 QUART PREMI MILLOR REPRESENTACIO OBRA LLARGA
2006 QUINT PREMI OBRA LLARGA
2008 QUINT PREMI OBRA LLARGA
2008 MILLOR OBRA INDEDITA REPRESENTADA OBRA LLARGA
2011 PRIMER PREMI OBRA LLARGA
2012 SEGON PREMI OBRA CURTA B
2016 SEGON PREMI OBRA CURTA B
2017 TERCER PREMI OBRA CURTA A  

ARQUITECTE ALFARO - FRANCESC CUBELLS

ANY I PREMI   2001 QUINT, CURTA SELECTIVA
2010 QUINT PREMI OBRA CURTA B
2015 QUART PREMI OBRA CURTA B  

AVGDA. BURJASSOT - PARE CARBONELL

ANY I PREMI   2007 QUINT PREMI , OBRA CURTA SELECTIVA
2010 QUART PREMI OBRA CURTA B
2010 MILLOR OBRA INDEDITA REPRESENTADA PER: AMOR,SEXE I LLAR DE SALVA FERRIOL 

AVINGUDA DE LA PLATA - GRAL. URRUTIA

ANY I PREMI   2000 TERCER, OBRA LLARGA
2006 QUART PREMI OBRA LLARGA  

AZCARRAGA- FERRAN EL CATOLIC

ANY I PREMI   2004 QUART PREMI, OBRA CURTA SELECTIVA
2006 TERCER PREMI OBRA CURTA
2006 PREMI DE LA TAULA VALENCIANA D'AUTORS TEATRALS
2007 PREMI MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA  

BARRI SANT ISIDRE

ANY I PREMI   2002 PRIMER, CURTA SELECTIVA
2002 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA  

BAIXA-MESO DE MORELLA

ANY I PREMI   2004 PRIMER PREMI OBRA CURTA SELECTIVA
2004 PRIMER PREMI, MILLOR MONTAGE OBRA CURTA SELECTIVA  

BORRULL - TURIA

ANY I PREMI   2006 QUART PREMI, CURTA SELECTIVA
2006 MILLOR OBRA INEDITA, CURTA SELECTIVA
2006 SEGON PREMI, OBRA LLARGA
2007 PRIMER PREMI MILLOR MONTAGE OBRA LLARGA
2007 TERCER PREMI, OBRA LLARGA
2009 MILLOR REPRESENTACIO OBRA CURTA B
2010 QUINT PREMI OBRA CURTA A
2010 TERCER PREMI OBRA LLARGA
2011 TERCER PREMI OBRA CURTA A
2012 QUINT PREMI OBRA LLARGA
2012 SEGUN PREMI OBRA CURTA A
2012 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA A
2014 QUINT PREMI OBRA CURTA A
2015 QUINT PREMI OBRA LLARGA
2016 SEGON PREMI OBRA LLARGA  

CARRERA SANT LLUIS - DR. WAKSMAN

ANY I PREMI   2000 SEGON PREMI OBRA LLARGA
2014 TERCER PREMI OBRA CURTA B
2014 PREMI DE LA TAULA VALENCIANA D'AUTORS TEATRALS 

CADIÇ - LITERAT AZORIN

ANY I PREMI   2002 PRIMER, CURTA SELECTIVA
2002 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA
2004 QUINT PREMI, OBRA CURTA  

CADIÇ -DENIA

ANY I PREMI   2017 QUINT PREMI OBRA CURTA B  

CADIÇ - PINTOR FEMENIA

ANY I PREMI   2011 PRIMER PREMI OBRA CURTA B
2014 QUINT PREMI OBRA LLARGA
2015 PRIMER PREMI OBRA CURTA A
2015 TERCER PREMI OBRA LLARGA
2016 QUINT PREMI OBRA LLARGA  

CERVANTES - PARE JOFRE

ANY I PREMI   2001 QUART, CURTA SELECTIVA  

CONSERVA - BERENGUER MALLOL

ANY I PREMI   2001 QUART, OBRA CURTA
2003 SEGON PREMI, OBRA CURTA
2005 QUINT PREMI MILLOR OBRA CURTA
2006 PRIMER PREMIOBRA CURTA
2007 SEGON PREMI, OBRA CURTA
2007 PRIMER PREMI MILLOR MONTAGE, OBRA CURTA (Exequo junt a Alacant)
2011 SEGON PREMI OBRA CURTA B 

CORREGERIA - BANY DELS PAVESOS

ANY I PREMI   2002 QUART, OBRA CURTA SELECTIVA  

COSTA I BORRAS - AGOSTINA D'ARAGO

ANY I PREMI   2002 MILLOR OBRA INEDITA, OBRA LLARGA  

CRISTOBAL SORNI - MESTRE MARTIN

ANY I PREMI   2003 QUART PREMI, OBRA CURTA SELECTIVA  

CUENCA TRAMOYERES - G. CIVIL

ANY I PREMI   2003 TERCER PREMI, OBRA CURTA SELECTIVA  

DOCTOR COLLADO Pl.

ANY I PREMI   2003 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA, CURTA SELECTIVA
2003 QUINT PREMI, OBRA CURTA SELECTIVA
2017 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA OBRA LLARGA  

DOCTOR GIL I MORTE

ANY I PREMI   2016 QUINT PREMI OBRA CURTA A  

DOCTOR SERRANO - CARLES CERVERA

ANY I PREMI   2006 PRIMER PREMI CURTA SELECTIVA
2007 QUART PREMI, OBRA CURTA
2010 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA EN OBRA LLARGA PER: NOMADA EN ELTEMPS DE ANA MARIA MILLAS I MASCAROS 

DOMENEC OROZCO - BAILEN

ANY I PREMI   2003 PRIMER, OBRA CURTA SELECTIVA
2004 QUART PREMI, OBRA CURTA
2005 TERCER PREMI, MILLOR OBRA CURTA
2005 MILLOR OBRA INEDITA
2007 PRIMER PREMI, OBRA CURTA
2011 QUART PREMI OBRA CURTA A  

DUC DE GAETA- POBLA DE FARNALS

ANY I PREMI   2004 QUINT PREMI OBRA CURTA SELECTIVA
2014 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA B
2015 TERCER PREMI OBRA CURTA B  

L'ELIANA -CID

ANY I PREMI   2006 SEGON PREMI CURTA SELECTIVA
2013 PRIMER PREMI OBRA CURTA A
2014 SEGON PREMI OBRA LLARGA
2015 SEGON PREMI OBRA CURTA A
2015 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA A
2015 QUART PREMI OBRA LLARGA
2015 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA LLARGA  

EN PLOM - GUILLEM DE CASTRO

ANY I PREMI   2000 QUART PREMI OBRA CURTA
2000 MILLOR MONTAGE OBRA CURTA
2001 MILLOR MONTAGE, OBRA LLARGA
2004 TERCER PREMI OBRA CURTA SELECTIVA  

FRA J. RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA

ANY I PREMI   2000 SEGON , OBRA CURTA
2001 TERCER, OBRA LLARGA (Ex aequo Junt a Quart Extramurs - Velazquez)
2000 MILLOR MONTAGE, OBRA LLARGA
2001 TERCER, OBRA CURTA/
2002 SEGON, OBRA LLARGA.(Ex aequo junt a Ripalda - Soguers)
2002 PRIMER PREMI, OBRA CURTA
2002 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA, OBRA CURTA
2003 PRIMER PREMI, OBRA CURTA
2003 TERCER PREMI, OBRA LLARGA
2003 MILLOR OBRA INEDITA , OBRA CURTA
2003 MILLOR MONTAGE, OBRA CURTA
2004 SEGON PREMI, MILLOR OBRA CURTA
2004 TERCER PREMI, OBRA LLARGA
2005 SEGON, MILLOR OBRA LLARGA
2005 SEGON PREMI, MILLOR OBRA CURTA
2005 MILLOR MONTAGE
2006 MILLOR MONTAGE OBRA CURTA
2006 MILLOR OBRA INEDITA, OBRA LLARGA
2006 QUART PREMI OBRA CURTA
2007 QUINT PREMI OBRA CURTA
2007 QUINT PREMI OBRA LLARGA
2008 PRIMER PREMI OBRA CURTA A
2008 TERCER PREMI OBRA LLARGA
2009 PRIMER PREMI OBRA LLARGA
2010 QUART PREMI OBRA LLARGA
2011 QUINT PREMI OBRA LLARGA
2011 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA A
2011 SEGON PREMI OBRA CURTA A
2012 QUART PREMI OBRA LLARGA
2012 QUINT PREMI OBRA CURTA A
2013 PRIMER PREMI OBRA LLARGA
2013 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA LLARGA
2013 SEGON PREMI OBRA CURTA A
2014 PRIMER PREMI OBRA LLARGA
2014 SEGON PREMI OBRA CURTA A
2014 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA LLARGA
2015 QUINT PREMI OBRA CURTA A
2015 PRIMER PREMI OBRA LLARGA
2016 SEGON PREMI OBRA CURTA A
2017 QUART PREMI OBRA CURTA A
2017 QUART PREMI OBRA LLARGA
2017 MILLOR MONTAGE OBRA LLARGA 

FRANSECSC CLIMENT-URUGUAY

ANY I PREMI   2005 SEGON PREMI, OBRA CURTA SELECTIVA  

GARCIA LORCA-OLTA

ANY I PREMI   2016 MILLOR MONTAGE OBRA CURTA B 

GIORGETA AVGDA. - ROIG DE CORELLA

ANY I PREMI   2002 SEGON, CURTA SELECTIVA
2011 SEGON PREMI OBRA LLARGA
2012 SEGON PREMI OBRA LLARGA
2012 MILLOR MONTAGE OBRA LLARGA
2013 QUINT PREMI OBRA CURTA A
2013 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA A
2014 TERCER PREMI OBRA LLARGA
2014 PRIMER PREMI OBRA CURTA A
2016 PRIMER PREMI OBRA CURTA A
2016 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA OBRA CURTA A
2017 SEGON PREMI OBRA LLARGA  

GUILLEM DE CASTRO - TRIADOR

ANY I PREMI   2013 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA B  

ILLES CANARIES - LO RAT PENAT

ANY I PREMI   2001 SEGON, OBRA CURTA SELECTIVA  

JESUS-SANT FRANCESC DE BORJA

ANY I PREMI   2012 MILLOR OBRA INEDITA, OBRA CURTA B
2014 PRIMER PREMI OBRA CURTA B
2014 MILLOR OBRA INEDITA CURTA B
2016 TERCER PREMI OBRA CURTA B
2016 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA OBRA CURTA B
2017 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA OBRA CURTA B  

JOSEP SOTO MICO - SINDIC MOCHOLI

ANY I PREMI   2013 SEGON PREMI OBRA CURTA B
2013 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA OBRA CURTA B
2017 PREMI DE LA TAULA VALENCIANA D'AUTORS TEATRALS  

JUST VILAR - MERCAT DEL CABANYAL

ANY I PREMI   2001 TERCER, CURTA SELECTIVA  

L'ALCOTA - SAGUNT

ANY I PREMI   2003 SEGON, OBRA CURTA SELECTIVA  

LEONES - POETA MAS I ROS

ANY I PREMI   2007 TERCER PREMI , CURTA SELECTIVA
2010 MILLOR ESCENOGRAFIA PER: EL MALALT IMAGINARI 

LOPE DE VEGA, PLAÇA

ANY I PREMI   2002 TERCER, OBRA CURTA SELECTIVA  

MANUEL ARNAU - CREU CUBERTA

ANY I PREMI   2003 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA, OBRA LLARGA
2004 PREMI LLITERARI MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA (Jamelet, El Princep Dement)  

MANUEL DE FALLA-LOPEZ IBOR

ANY I PREMI   2010 PRIMER PREMI OBRA CURTA B
2011 QUINT PREMI OBRA CURTA A  

MARIA BENLLIURE SEQUI DE TORMOS

ANY I PREMI   2007 QUART PREMI , OBRA CURTA SELECTIVA
2010 MENCIO HONORIFICA OBRA CURTA B
2013 TERCER PREMI OBRA CURTA B
2016 QUINT PREMI OBRA CURTA B  

MERCAT DE CASTELLA

ANY I PREMI   2004 SEGON PREMI MILLOR REPRESENTACIO, OBRA LLARGA
2005 QUART PREMI, OBRA CURTA SELECTIVA
2005 PRIMER PREMI AL MILLOR MONTAGE
2005 QUINT PREMI MILLOR REPRESENTACIO OBRA LLARGA
2008 QUINT PREMI OBRA CURTA A  

MERCAT DE RUSSAFA

ANY I PREMI   2004 SEGON PREMI OBRA CURTA SELECTIVA
2006 QUINT PREMI OBRA CURTA
2007 TERCER PREMI OBRA CURTA "A"
2008 TERCER PREMI OBRA CURTA "A"
2010 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA LLARGA
2011 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA LLARGA
2011 TERCER PREMI OBRA LLARGA
2012 TERCER PREMI OBRA LLARGA 

MESTRE LOPE - JOSEP CARSI

ANY I PREMI   2002 QUINT PREMI, OBRA CURTA  

NADOR - MIRACULOSA

ANY I PREMI   2000 PRIMER, OBRA CURTA
2001 PRIMER, OBRA LLARGA
2001 QUINT, OBRA CURTA
2002 TERCER, OBRA LLARGA
2002 TERCER, OBRA CURTA
2003 SEGON PREMI, OBRA LLARGA
2004 PRIMER, OBRA CURTA
2004 PREMI LITERARI MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA EN OBRA CURTA ( QUATRE ARPEGIS)
2006 SEGON PREMI OBRA CURTA
2006 QUART PREMI, OBRA LLARGA
2008 QUART PREMI, OBRA CURTA A
2008 SEGON PREMI OBRA LLARGA
2010 QUART PREMI OBRA CURTA A
2010 PRIMER PREMI OBRA LLARGA
2011 PRIMER PREMI OBRA CURTA A
2012 PRIMER PREMI OBRA LLARGA
2013 QUART PREMI OBRA LLARGA
2014 QUART PREMI OBRA LLARGA  

NORT - DR. ZAMENHOFF

ANY I PREMI   2002 QUART PREMI, OBRA CURTA
2003 QUART PREMI, OBRA CURTA  

OLIVERETA- CERDA I RICO

ANY I PREMI   2004 PRIMER PREMI MILLOR OBRA INEDITA, OBRA CURTA SELECTIVA
2008 PRIMER PREMI MILLOR OBRA CURTA B
2010 PRIMER PREMI OBRA CURTA A 

PERIS I VALERO-CUBA

ANY I PREMI   2005 PRIMER PREMI, OBRA CURTA SELECTIVA
2005 PRIMER PREMI MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA
2006 MILLOR OBRA INDEDITA REPRESENTADA, CURTA SELEC.
2007 QUART PREMI, OBRA CURTA
2007 TERCER PREMI MILLOR OBRA INDEDITA REPRESENTADA, OBRA CURTA .
2007
PREMI DE LA TAULA VALENCIANA D'AUTORS TETRALS, OBRA CURTA SELECTIVA.
2010 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA OBRA LLARGA
2012 MILLOR OBRA INEDITA OBRA LLARGA 

PINTOR S. ABRIL - PERIS I VALERO

ANY I PREMI   2013 MILLOR OBRA INEDITA OBRA LLARGA
2013 MILLOR OBRA INEDITA OBRA CURTA A
2014 MILLOR OBRA INEDITA OBRA LLARGA
2015 MILLOR OBRA INEDITA OBRA CURTA A  

PIANISTE MARTINEZ CARRASCO-ESLIDA

ANY I PREMI   2007 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA OBRA CURTA B  

PINTOR S. ABRIL - PERIS I VALERO

ANY I PREMI   2013 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA OBRA LLARGA
2017 QUINT PREMI OBRA CURTA A
2017 QUINT PREMI OBRA LLARGA  

PLAÇA DE LA MERCÉ

ANY I PREMI   2017 QUART PREMI OBRA CURTA B  

PLAÇA DEL NEGRET

ANY I PREMI   2014 QUINT PREMI OBRA CURTA B
2015 QUINT PREMI OBRA CURTA A
2016 QUART PREMI OBRA LLARGA  

PLAÇA DE JESUS

ANY I PREMI   2011 QUART PREMI OBRA CURTA B
2013 QUINT PREMI OBRA CURTA B
2014 QUART PREMI OBRA CURTA A  

PRIMAT REIG-VINAROÇ

ANY I PREMI   2011 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA OBRA CURTA B
2016 PREMI DE LA TAULA VALENCIANA D’AUTORS TEATRALS

 

POETA ASINS-PUÇOL

ANY I PREMI   2008 PREMI DE LA TAULA VALENCIANA D'AUTORS TEATRALS  

PROGRES-TEATRE

ANY I PREMI   2005 TERCER PREMI, OBRA CURTA SELECTIVA  

QUART - PALOMAR

ANY I PREMI   2014 QUART PREMI OBRA CURTA B
2015 TERCER PREMI OBRA CURTA A
2016 MILLOR OBRA INEDITA REPRESENTADA OBRA LLARGA  

QUART - TURIA

ANY I PREMI   2000 TERCER, OBRA CURTA
2001 PRIMER, OBRA CURTA
2003 TERCER PREMI, OBRA CURTA
2005 PRIMER PREMI , OBRA CURTA  

QUART EXTRAMURS - VELAZQUEZ

ANY I PREMI   2000 PRIMER, OBRA LLARGA
2000 QUINT, OBRA CURTA
2001 TERCER, OBRA LLARGA(Ex aequo junt a Fra J. Rodriguez - Pintor Cortina)
2000 MILLOR OBRA INEDITA,OBRA CURTA
2001 SEGON, OBRA CURTA
2001 MILLOR MONTAGE, OBRA CURTA
2002 PRIMER, OBRA LLARGA
2002 MILLOR MONTAGE, OBRA CURTA
2003 PRIMER PREMI, OBRA LLARGA
2003 MILLOR MONTAGE OBRA LLARGA
2004 TERCER PREMI, OBRA CURTA
2004 MILLOR MONTAGE OBRA CURTA
2006 TERCER PREMI OBRA LLARGA
2010 QUINT PREMI OBRA LLARGA
2010 PREMI TAULA VALENCIANA D'AUTORS TEATRALS A TRINI NAVARRO
2010 MILLOR OBRA INEDITA OBRA CURTA A REPRESENTADA PER: MON PARE, EL MEU YAYO I YO DE TRINI NAVARRO  

REGNE VALENCIA-DUC DE CALABRIA

ANY I PREMI   2012 PRIMER PREMI OBRA CURTA B
2013 QUART PREMI OBRA CURTA A
2016 PRIMER PREMI OBRA CURTA B
2017 PRIMER PREMI OBRA CURTA A
2017 MILLOR MONTAGE OBRA CURTA A  

RIPALDA - SOGUERS

ANY I PREMI   2001 SEGON, OBRA LLARGA
2002 SEGON, OBRA LLARGA (Ex aequo junt a Fra j. Rodriguez - Pintor Cortina)
2002 MILLOR MONTAGE, OBRA LLARGA
2012 QUART PREMI OBRA CURTA B
2012 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA B  

RUBEN DARIO - FRA LLUIS COLOMER

ANY I PREMI   2003 MILLOR MONTAGE, OBRA CURTA SELECTIVA
2005 QUINT PREMI, OBRA CURTA SELECTIVA
2008 QUART PREMI, OBRA CURTA B
2012 TERCER PREMI OBRA CURTA B
2015 SEGON PREMI OBRA LLARGA
2016 SEGON PREMI OBRA LLARGA
2016 QUART PREMI OBRA CURTA B
2017 PRIMER PREMI OBRA CURTA B
2017 MILLOR MONTAGE OBRA CURTA B
2017 TERCER PREMI OBRA LLARGA  

SANT JOSEP DE LA MONTANYA - TERUEL

ANY I PREMI   2006 MILLOR MONTAGE OBRA CURTA SELECTIVA
2006 QUINT PREMI OBRA CURTA SELECTIVA  

SANTA MARIA MICAELA - MARTI L'HUMÀ

ANY I PREMI   2013 QUART PREMI OBRA CURTA B
2015 PRIMER PREMI OBRA CURTA B
2015 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA B
2015 MILLOR OBRA INEDITA, OBRA CURTA B
2016 MILLOR MONTAGE OBRA CURTA A
2017 SEGON PREMI OBRA CURTA A
2017 MILLOR OBRA INEDITA OBRA CURTA A  

SEVILLA-DENIA

ANY I PREMI   2004 PRIMER PREMI, OBRA LLARGA
2005 TERCER PREMI MILLOR REPRESENTACIO, OBRA LLARGA
2006 MILLOR MONTAGE OBRA LLARGA
2006 PRIMER PREMI OBRA LLARGA
2007 PRIMER PREMI OBRA LLARGA
2007 SEGON PREMI CURTA
2008 PRIMER PREMI OBRA LLARGA
2010 SEGON PREMI CURTA B
2010 SEGON PREMI OBRA LLARGA
2011 QUART PREMI OBRA LLARGA
2012 PRIMER PREMI OBRA CURTA A
2013 SEGON PREMI OBRA LLARGA
2014 TERCER PREMI OBRA CURTA A
2016 TERCER PREMI OBRA LLARGA
2016 TERCER PREMI OBRA CURTA A
2016 MILLOR MONTAGE OBRA LLARGA
2016 TERCER PREMI OBRA CURTA B  

SANCHIS BERGON-TURIA

ANY I PREMI   2012 QUINT PREMI OBRA CURTA B 

TOMASOS - CARLES CERVERA

ANY I PREMI   2001 PRIMER, CURTA SELECTIVA
2001 MILLOR OBRA INEDITA, CURTA SELECTIVA
2011 TERCER PREMI OBRA CURTA B
2015 QUINT PREMI OBRA CURTA B  

TRINITAT-ALBORAYA

ANY I PREMI   2008 TERCER PREMI OBRA CURTA B
2008 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA B
2010 SEGON PREMI OBRA CURTA A
2010 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA A PER: SPOT 

VALENCIA-TEODOR LLORENTE

ANY I PREMI   2008 TERCER PREMI OBRA CURTA B
2008 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA B  

VENEZUELA-AGOSTI SALES

ANY I PREMI   2010 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA B, CON VICTOR SUPERSTAR
2013 PRIMER PREMI OBRA CURTA B 

YECLA-CARDENAL BENLLOCH

ANY I PREMI   2011 MILLOR ESCENOGRAFIA OBRA CURTA B
2011 QUINT PREMI OBRA CURTA B